Kliko Sot

Ja ku ishte epiqendra e tërmetit

April 8, 2017 0

Epiqendra e tërmetit që u ndje pak më parë edhe në Tiranë mendohet të jetë afer Lezhës në Kurbnesh 2 km nga Tirana dhe i shkallës Rihter 5.2 ballë.

Klik Tech

Do të dashuroheni me këtë risi të Instagram

March 28, 2017 0

Rrjeti social më i madh për fotografitë, Instagram, po fiton goxha terren në treg. Jo shumë kohë pas prezantimit të “Stories” nga Instagram, kompania ka shtuar një opsion të transmetimit live i ngjashmëm me atë […]