Klik Sport

Gerard Pique sulmon Real Madrid

March 29, 2017 0

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique nuk i ka përmbajtur nervat dhe ka shpërthyer duke sulmuar rivalët e përjetshëm të Real Madridit. Në një intervistë për të përditshmen spanjolle “Marca”, Pique ka theksuar se Real Madrid […]