Klik Sport

Manchester shokon Chelsea-n

April 16, 2017 0

Manchester United ka fituar kryendeshjen ndaj Chelseat. Jose Mourinho mundi ekipin e Antonio Contes me rezultat të pastër, 2:0. Golat për Unitedin i shënuan Marcus Rashford dhe Ander Herrera. Tani Chelsea ka vetëm katër pikë […]

Klik Sport

Sebastian Vettel fiton ne garën e Bahrait

April 16, 2017 0

 Sebastian Vettel ka triumfuar në garën e tretë sezonale, në “Gulf Air Bahrain Grand Prix”, duke u rikthyer të kryesojë i  vetëm, renditjen për pilotë të Formula 1. Gara ka qenë mjaft emocionuese, me Sebastian […]

Klik Sport

Juventus fundos Barcelonën

April 11, 2017 0

Juventusi ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 ndeshjen e parë çerekfinale në Champions League përballë Barcelonës. Një rezultat i cili favorizon itlianët për të kaluar në gjysmëfinale të kompeticionit më të rëndësishëm Europian për […]

Klik Sport

Mascherano: Ja ç’duhet të bëjmë kundër Juventus

April 10, 2017 0

Javier Mascherano ka deklaruar se për të mposhtur Juventusin, Barcelona duhet të jetë vetvetja. Argjentinasi e vlerëson lartë skuadra kampione të Serie A, por është i lumtur që në Ligën e Kampionëve do të përballen […]

Klik Sport

Lionel Messi kërkon 5 largime nga Barcelona?

April 10, 2017 0

Humbja me Malagën ka kthyer tensionin në radhët e Barcelonës ku tani duket se ekziston një problem që e ka emrin Lionel Mesi. Sipas mediave spanjolle, ky i fundit ka identifikuar lojtarët të cilët sipas […]