LifeStyle

4 arsye pse nuk duhet të pini ujë frigoriferi

April 4, 2017 0

Kur moti është i nxehtë, duket e pashmangshme të mos pish ujë të ftohtë. Megjithëse të shijon shumë, a e keni menduar ndonjëherë se çfarë dëmesh mund t’i sjellë kjo organizmit tuaj? Sipas ekspertëve të […]

LifeStyle

Shikoni 10 vendet ku është e ndaluar të futesh

April 3, 2017 0

Kemi dëgjuar shumë histori se si një anije aliene ra në Tokë dhe mbetjet e jashtëtokësorëve mbahen fshehur thellë në tokë në Zonën 51, megjithatë në listën më poshtë ka edhe vende të tjera misterioze […]

LifeStyle

Kjo është parajsa mbi tokë

March 31, 2017 0

Imagjinoni nje ishull privat gati per idile dashurie që justifikon gjithë ëndërrat tuaja për parajsën …mendoni se nuk ekziston ??? Shfletoni galerinë për një nga destinacionet më ekskluzive One&Only Reethi Rah në Maldive. Reethi Rahmeans është një […]