Kliko Sot

Në shtëpinë e “sulltanit” Erdogan

April 18, 2017 0

Një godinë me 1.100 dhoma, pishina, tualete, dhoma me avull turke, copa mëndafshi, kopshte zbukuruese dhe të ndriçuara gjatë natës që arrin të shihet nga 4.5 mln banorë të Turqisë. Është kjo ndërtesa në të […]

Kliko Sot

Ndryshime në pranimet në universitete

April 17, 2017 0

Pas kaosi që shoqëroi pranimet në universitete një vit më parë këtë vit ky process do të shoqërohet më një risi pozitive për maturantët. Ata që fitojnë të drejtën e studimit në një degë dhe […]

Klik Sport

Manchester shokon Chelsea-n

April 16, 2017 0

Manchester United ka fituar kryendeshjen ndaj Chelseat. Jose Mourinho mundi ekipin e Antonio Contes me rezultat të pastër, 2:0. Golat për Unitedin i shënuan Marcus Rashford dhe Ander Herrera. Tani Chelsea ka vetëm katër pikë […]

Klik Sport

Sebastian Vettel fiton ne garën e Bahrait

April 16, 2017 0

 Sebastian Vettel ka triumfuar në garën e tretë sezonale, në “Gulf Air Bahrain Grand Prix”, duke u rikthyer të kryesojë i  vetëm, renditjen për pilotë të Formula 1. Gara ka qenë mjaft emocionuese, me Sebastian […]

Kliko Sot

Historia e fiksimeve me Luanën

April 15, 2017 0

Pasioni i çmendur i një fansi për moderatoren e “Top Channel” Luana Vjollca, që për pak mund të degjeneronte në një tragjedi, është shndërruar në historinë më të klikuar të këtyre ditëve në media, për […]