Klik Politik

Mbi krizën aktuale politike!

March 28, 2017 0

  Nuk ka asnjë dyshim që kriza e sotme politike buron nga kriza e zgjedhjeve. Partitë si asnjëherë tjetër më parë janë në krizë të thellë besimi, madje deri në paranojë. Kriza e zgjedhjeve ka […]

Klik Politik

Ish-drejtori i TCH emërohet drejtor i ri i QSUT

March 28, 2017 0

Ish-drejtori i televizionit Top Channel është emëruar si drejtor i Përgjithshëm i Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Enkel Joti është prezantuar sot nga ministrja e re e Shëndetësisë, Ogerta Manastriliu. Kjo e fundit është shprehur […]

No Picture
Klik Politik

Zgjidhja e krizes per zgjedhje te lira

March 28, 2017 0

Nga Artan Fuga – 27/03/2017 Kriza politike si krizë logjike! Zgjidhje e krizës për zgjedhjet e lira?! Duhet një qeveri dhe ligj zgjedhor, që të mos plotësonte as ndonjë ëndërr opozitare për t’i marrë zgjedhjet në tavolinë qysh më parë dhe po ashtu të mos lejonte […]