Klik Politik

Mbyllet darka e “PAZARIT TË RI”! Ja si përfundoi

April 2, 2017 0

Burime nga darka Rama-Meta thonë se më në fund darka u mbyll me një marrëveshje të re. Rama kryeministër , Meta ministër i brendshëm dhe zv/kryeministër, Shezai Rrokaj kryetar parlamenti, Petrit Vasili President dhe PDIU […]