Bukuria

Kjo ngjyrë flokësh është trendy në instagram

May 27, 2017 0

Instagrami është rrjeti socilal që po kthen në virale tendencat më të reja. Që prej prezantimit në festivalet e muzikës, flokët me ngjyra pastel kanë pushtuar Instagramin duke u shndërruar në një trend të vërtetë […]

Fashion Zone

5 veshje trendy që nuk ju duhen më

May 25, 2017 0

  Vajza, ka ardhur koha t’i falni këto rroba… Tashmë që ka ardhur pranvera dhe temperaturat sa vijnë e rriten, me siguri jeni duke rregulluar sërish gardeobën tuaj dhe duke seleksionuar veshjet që nuk ju […]

Fashion Zone

Vajza me tendencën “pranverë 2017” duhet te guxoni

May 15, 2017 0

Ekperimentimi me ngjyrat mund të jetë ndonjëherë i “frikshëm” prandaj gjithmonë përfundojmë në rrugën e shkurtër e të thjeshtë, blu-gri ose e zezë-camel. Nëse keni vendosur që ti shtoni disa ngjyra më shumë garderobës suaj […]