Bukuria

Kjo ngjyrë flokësh është trendy në instagram

May 27, 2017 0

Instagrami është rrjeti socilal që po kthen në virale tendencat më të reja. Që prej prezantimit në festivalet e muzikës, flokët me ngjyra pastel kanë pushtuar Instagramin duke u shndërruar në një trend të vërtetë […]

Bukuria

Vaji i Arganit – mrekullia në përditshmërin tuaj

April 7, 2017 0

  1. Është i mbushur me përmbajtjet më të mira. Vaji i Arganit përmban antioksidant, vitaminën E dhe acide esenciale natyrore. 2.Hidraton dhe fytyrat e thata, të lagështat por gjithashtu mbron lëkuren nga radikalet e […]