Social Buzz

Arilena Ara pozon pa reçipeta

May 18, 2017 0

Këngëtarja bukuroshe është rritur…shumë. Në postimin e saj të fundit në Instagram ajo e ka nxehur situatën duke pozuar pa reçipeta. Edhe pse fotoja nuk tregon asgjë më shumë seç duhet, sërish lë vend për […]

Social Buzz

Shpërthen reperi 2Po2 ndaj politikanëve

May 18, 2017 0

Zgjedhjet që po e presin Kosovën, kanë shkaktuar shumë polemika e na kanë paraqitur shumë surpriza. Mirëpo reperin kosovar 2Po2, koalicionet parazgjedhore që u lidhën në mesnatën e së martës e kanë irrituar fort. Aq […]

Kliko Sot

Ghetto Geasy dedikim romantik Marines

May 14, 2017 0

Kush e priste që reperi “i fortë” mund të zbutej kaq shumë? Ai gjithmonë është njohur si don zhuan, por këtë herë duket se situate i “ka dalë nga kontrolli”. Ghetto Geasy është shprehur vazhdimisht […]

Social Buzz

Chrissy Teigen pendohet për ato që ka thënë

May 8, 2017 0

Pasi deklaroi mbi operacionet e shumta plastike në trup dhe fytyrë, duket se modelja Chrissy Teigen është penduar. Këtë e bëri të ditur vetë 31 vjeçarja përmes një postimi në Twiter. Përmes këtij postimi ajo […]