Kliko Sot

Ghetto Geasy dedikim romantik Marines

May 14, 2017 0

Kush e priste që reperi “i fortë” mund të zbutej kaq shumë? Ai gjithmonë është njohur si don zhuan, por këtë herë duket se situate i “ka dalë nga kontrolli”. Ghetto Geasy është shprehur vazhdimisht […]

Gossip Buzz

Angelina Jolie dhe Brad Pitt bashkohen sërish?!

May 11, 2017 0

U konsiderua si ndarja e vitit, por mesa duket “Brangelina” po merr përsëri jetë! Ish-çifti i njohur hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt po rikthehen për të jetuar romancën e tyre nga fillimi. Të paktën […]