Gossip Buzz

Romanca e Taylor Swift me aktorin britanik

May 17, 2017 0

Taylor ka shijuar një romancë me yllin e kinemasë britanike, Joe Alwyn. Këngëtarja 27 vjeçare dhe aktori 26 vjeçar mësohet se kanë lëvizur në fshehtësi në plotë në Londër duke ndërtuar romancën e tyre përgjatë […]