Horoskopi

Orientimet seksuale të shenjave të horoskopit

May 27, 2017 0

Zbuloni më shumë për veten tuaj.. Dashi ose Venusi në Dash Dashi është shenja e parë e Zodiakut, dominues, aktiv dhe seksualisht ‘primitiv’ dhe nuk do të miratojë kurrë diversitetin seksual në publik dhe nuk […]

Social Buzz

Arilena Ara pozon pa reçipeta

May 18, 2017 0

Këngëtarja bukuroshe është rritur…shumë. Në postimin e saj të fundit në Instagram ajo e ka nxehur situatën duke pozuar pa reçipeta. Edhe pse fotoja nuk tregon asgjë më shumë seç duhet, sërish lë vend për […]

Social Buzz

Shpërthen reperi 2Po2 ndaj politikanëve

May 18, 2017 0

Zgjedhjet që po e presin Kosovën, kanë shkaktuar shumë polemika e na kanë paraqitur shumë surpriza. Mirëpo reperin kosovar 2Po2, koalicionet parazgjedhore që u lidhën në mesnatën e së martës e kanë irrituar fort. Aq […]

Gossip Buzz

Romanca e Taylor Swift me aktorin britanik

May 17, 2017 0

Taylor ka shijuar një romancë me yllin e kinemasë britanike, Joe Alwyn. Këngëtarja 27 vjeçare dhe aktori 26 vjeçar mësohet se kanë lëvizur në fshehtësi në plotë në Londër duke ndërtuar romancën e tyre përgjatë […]