Do habiteni nga ngjashmëria e Elvana Gjatës me motrën

Ato janë si dy pika uji!
Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të suksesshmë në Shqipëri e më gjërë, por ndoshta nuk e dinit që ka një motër më të madhe, me të cilën ngjan shumë. Ajo quhet Migena dhe prej kohësh jeton në Gjermani, ku po shkëlqen në punën e saj si soprano në opera. Migena, nuk është shumë aktive në rrjete sociale, por gjatë të ditës së sotme ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ngjashmëria me motrën e saj Elvana është impresionuese.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*