Gafa e Insaghi me modelen: Të vij të ta kërkoj?

Një gafë e ish-sulmuesit dhe trajnerit të Milan, Pippo Inzaghi nuk u la pa u vënë re nga mediat italiane. Ai ka dashur të kontaktojë në Instagram Rosa Perrotta, modelen dhe prezantuesen e “Uomini e Donne”. SuperPippo ka tentuar të bëjë joshësin duke i shkruar “A të vij të ta lyp?”, por mesazhi i ka shkuar një fanseje dhe ajo e ka bërë publike bisedën duke iu përgjigjur: “E para nuk jam Rosa. E dyta me vërtet e keni?”Kaq ka mjaftuar që për Pippon që tashmë drejton Venecian të nisë një furtunë komentesh në rrjet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*