Bella Hadid mbush duart tek Emily Ratajkowski në Kanë

Festivali i Filmit në Kanë rezultoi shumë herë më i nxehtë dhe i bukur se sa e kishim parashikuar.
Pikërisht ashtu pasi kujt mund t’ia merrte mendja që Bella Hadid dhe mikesha e saj Emily Ratajkowski kishin planifikuar një shfaqje të vërtetë porno? Dy supermodelet vendosën që të vazhdonin fort party-n edhe pas ceremonisë hapëse të festivalit. Në një jaht luksoz në jug të Francës, bukuroshet vendosën që t’u bënin qejfin të gjithëve duke bërë realitet fantazinë seksuale që të gjithë fansat e tyre as nuk e kishin imagjinuar. Bella duket se ishte aq e impresionuar me asetet e Emily sa iu afrua nga pas dhe i shtrengoi gjoksin. Kësaj të fundit duket se nuk i erdhi aspak keq dhe i mbajti lojën mikeshës së saj 20 vjeçare.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*