Arilena Ara pozon pa reçipeta

Këngëtarja bukuroshe është rritur…shumë.
Në postimin e saj të fundit në Instagram ajo e ka nxehur situatën duke pozuar pa reçipeta. Edhe pse fotoja nuk tregon asgjë më shumë seç duhet, sërish lë vend për imagjinatën duke intriguar shumë fansat e sa në rrjetin social. Arilena ka pozuar me veshje nate dhe e ka lejuar veten të tregohet paksa e shkujdesur, duke u shfaqur shumë tërheqëse për kamerën. Një foto aspak e ekzagjeruar, por që vë shumë në dukje sensualitetin e saj duke larguar dita-ditës imazhin e vajzës së vogël adoleshente. Tashmë Arilena është diçka krejt tjetër dhe kryefjala në këtë mes është seksi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*