Romanca e Taylor Swift me aktorin britanik

Taylor ka shijuar një romancë me yllin e kinemasë britanike, Joe Alwyn.

Këngëtarja 27 vjeçare dhe aktori 26 vjeçar mësohet se kanë lëvizur në fshehtësi në plotë në Londër duke ndërtuar romancën e tyre përgjatë disa muajve. Madje tabloidi The Sun bën me dije që marrëdhënia mes tyre është që tani shumë serioze. Taylor ka marrë një shtëpi me qera në pjesën veriore të Londrës ku mësohet se Josh është një i ftuar i shpeshtë. Alwyn u bë i famshëm pas filmit të tij të parë, me titull “Long Halftime Walk”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*