Klaudia Pepa më hot se kurrë në setin e fundit fotografik

Sa artistike aq edhe “hot”!
E tillë është shfaqur balerina Bukuroshe Klaudia Pepa në disa foto të fundit të postuara në Instagram. Ajo po njeh kulmin e karrierës së saj përtej detit Adriatik në Itali duke përformuar në televizionet më të njohura , duke hapur shkollën e saj të baletit “Klaudia Dance Academy” dhe së fundmi si moderatore në “Sky Italia”.
Por mesa duket, ajo ka edhe një tjetër pasion, fotot “e nxehta”. Balerina e njohur ka publikuar disa foto në Instagram dhe Insta Story ku duket se ka nisur pushimet. Klaudia shfaqet shumë seksi, sensuale duke i lënë shumë pak vend imagjinatës nën një fustan të bardhë rrjetë, ku e kemi shumë të vështirë nëse mban veshur të brendshme poshtë tij.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*