Sot nis “Eurovision”, Linda Halimi e katërta në listë

Natën e sotme nis edicioni i 62-të i “Eurovizion” ku pjesëmarrëse si çdo vit do të jetë edhe shqipëria.

Linda Halimi është e përzgjedhura për të na përfaqësuar mes 42 shteteve të tjera konkurente.

Kënga “ëorld” është renditur e katërta në listë për të kënduar dhe nuk do të ketë performancë pasi gjith vëmendja do t’i kushtohet vokalit të Lindës.

I urojmë suksese këngëtares dhe shqipërisë njëkohësisht!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*