Horoskopi

Orientimet seksuale të shenjave të horoskopit

May 27, 2017 0

Zbuloni më shumë për veten tuaj.. Dashi ose Venusi në Dash Dashi është shenja e parë e Zodiakut, dominues, aktiv dhe seksualisht ‘primitiv’ dhe nuk do të miratojë kurrë diversitetin seksual në publik dhe nuk […]

Bukuria

Kjo ngjyrë flokësh është trendy në instagram

May 27, 2017 0

Instagrami është rrjeti socilal që po kthen në virale tendencat më të reja. Që prej prezantimit në festivalet e muzikës, flokët me ngjyra pastel kanë pushtuar Instagramin duke u shndërruar në një trend të vërtetë […]