‘Të pasmet e saj kanë dalë jashtë kontrollit’ – flet mjeku i Kim Kardashian

Pas publikimit të fotove ku  Kim Kardashian shfaqej me bikini ku dukeshin të pasmet e saj të deformuara ka reaguar mjeku i saj.

 Mjeku Aardon Rollins ka shpjeguar për Daily Mail arsyen pse janë shëmtuar të pasmet e Kim.

“Të pasmet e saj kanë dalë jashtë kontrollit dhe po shëmtohen. Njerëzit kur vijnë për të bërë ndërhyje nuk më kërkojnë më të pasme si të Kim-it por si të motrës së saj të vogël, Kylie, pasi ajo i ka më në formë dhe pa celulit. Është njëjtë sikur të frysh një tullumbace dhe pastaj t’ia heqësh ajrin dhe pastaj ta frysh prapë. E keni parasysh se si do të duket në krahasim me herën e parë?! E pra e kështu ka ndodhur edhe me Kimin, dhe tani të pasmet e saj nuk janë aspak të bukura”,- ka thënë mjeku Aardon Rollins.

Ai ka shtuar se për të bërë këtë ndërhyrje është marrë dhjamë nga një pjesë tjetër e trupit të saj dhe për shkak të shumë faktorëve si psh lindja, humbja dhe marrja e peshë, të pasmet janë deformuar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*