Si të keni kaçurrela të mrekullueshme, dhe me shkëlqim ndërkohë që flini

Tani ne kemi zbuluar strategjinë e përsosur për të zgjuar me kacurrela si zana përrallash në vend të një foleje mbi kokë.

Të rrish përpara një pasqyrë për orë të tëra para një natë të madhe është e bukur, por ka edhe teknika bukurie qe nuk kanë nevoje për aq shumë kohë . Në qoftë se mund të flemë apo të marrim një sy gjumë, ndërkohe që edhe zbukurohemi, tingëllon e mrekullueshme, për rutinën tonë.

Tani ne kemi zbuluar strategjinë e përsosur për të zgjuar me kacurrela si zana përrallash në vend të një  foleje  mbi kokë.

 Do t’ju duhet vetëm një këmishë , dhe pas asaj ju do të pyesni veten psenuk e keni ditur këtë gjë më parë !

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*