Temperaturat po nxehen – ne ju prezantojmë 13 parfume për të qënë gati për verën …

Erdhi koha që ti hiqni të gjitha aromat pikante, të renda të motit të ftohtë dhe të zhyteni drejt freskis , shkëqimit , apo arratisjeve me diell . Shfletoni galerinë për 13 aroma të cilat do i japin jetë stinës së re .

NARCISO RODRIGUEZ FLEUR MUSC

Picture 1 of 13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*