LifeStyle

Kjo është parajsa mbi tokë

March 31, 2017 0

Imagjinoni nje ishull privat gati per idile dashurie që justifikon gjithë ëndërrat tuaja për parajsën …mendoni se nuk ekziston ??? Shfletoni galerinë për një nga destinacionet më ekskluzive One&Only Reethi Rah në Maldive. Reethi Rahmeans është një […]

Klik Sport

LeBron James kalon O’Neal dhe vendos rekord të ri

March 31, 2017 0

LeBron James ka kaluar O’Neal dhe ka zënë tani vendin e shtatë për pikët e shënuara gjatë gjithë karrierës si basketbollist profesionist. Ky rekord u vendos në ndeshjen që Cleveland Cavaliers humben me Chicago Bulls […]