Të rejat e ditës

Horoskopi

Orientimet seksuale të shenjave të horoskopit

May 27, 2017 0

Zbuloni më shumë për veten tuaj.. Dashi ose Venusi në Dash Dashi është shenja e parë e Zodiakut, dominues, aktiv dhe seksualisht ‘primitiv’ dhe nuk do të miratojë kurrë diversitetin seksual në publik dhe nuk […]

Bukuria

Kjo ngjyrë flokësh është trendy në instagram

May 27, 2017 0

Instagrami është rrjeti socilal që po kthen në virale tendencat më të reja. Që prej prezantimit në festivalet e muzikës, flokët me ngjyra pastel kanë pushtuar Instagramin duke u shndërruar në një trend të vërtetë […]

Klik Sport

Gossip Buzz

Romanca e Taylor Swift me aktorin britanik

May 17, 2017 0

Taylor ka shijuar një romancë me yllin e kinemasë britanike, Joe Alwyn. Këngëtarja 27 vjeçare dhe aktori 26 vjeçar mësohet se kanë lëvizur në fshehtësi në plotë në Londër duke ndërtuar romancën e tyre përgjatë […]

Network Buzz

Arilena Ara pozon pa reçipeta

Social Buzz
May 18, 2017 0

Këngëtarja bukuroshe është rritur…shumë. Në postimin e saj të fundit në Instagram ajo e ka nxehur situatën duke pozuar pa reçipeta. Edhe pse fotoja nuk tregon asgjë më shumë seç duhet, sërish lë vend për […]

Shpërthen reperi 2Po2 ndaj politikanëve

Social Buzz
May 18, 2017 0

Zgjedhjet që po e presin Kosovën, kanë shkaktuar shumë polemika e na kanë paraqitur shumë surpriza. Mirëpo reperin kosovar 2Po2, koalicionet parazgjedhore që u lidhën në mesnatën e së martës e kanë irrituar fort. Aq […]

Ghetto Geasy dedikim romantik Marines

Kliko Sot
May 14, 2017 0

Kush e priste që reperi “i fortë” mund të zbutej kaq shumë? Ai gjithmonë është njohur si don zhuan, por këtë herë duket se situate i “ka dalë nga kontrolli”. Ghetto Geasy është shprehur vazhdimisht […]

Ushqim

5 destinacionet më të mira për ushqimin

April 26, 2017 0

Ushqimi, ushqimi i shijshëm që mezi presim ta provojmë, është një nga përbërësit kryesorë për formulën e pushimeve të mira. Ne do të propozojmë 5 destinacione, ku përveç peizazhit, historisë dhe aktiviteteve, hahet shumë mirë. […]

çdo Ham Sot

Shtëpia Ime

Udhëto

Red Zone

Horoskopi

Orientimet seksuale të shenjave të horoskopit

May 27, 2017 0

Zbuloni më shumë për veten tuaj.. Dashi ose Venusi në Dash Dashi është shenja e parë e Zodiakut, dominues, aktiv dhe seksualisht ‘primitiv’ dhe nuk do të miratojë kurrë diversitetin seksual në publik dhe nuk […]

Red Zone

Si të bëheni më e mira në shtrat

May 17, 2017 0

Annabelle Knight, prezantues dhe ekspert i seksit dhe i lidhjeve ju jep këshilla si të arrini sukses në këtë drejtim. Nëse dëshironi që t’i bëheni partnerja më e mirë seksuale, duhet t’i dini këto gjëra: […]

Red Zone

Ja sa kohë mund të rrinë femrat pa bërë seks

May 17, 2017 0

Marrëdhënia seksuale është një nevojë biologjike që lind me njeriun, por që formësohet gjatë pubertetit ku pësohen edhe ndryshimet e para psiko-fizike dhe fillohet të eksplorohet nga pak intimiteti.. Prania e seksit në jetën e […]

Kliko Sport

Klik Sport

900 mijë euro ose Shumacher do të vdesë

May 19, 2017 0

Një tjetër histori tmerri në familjen Schumacher. Një i ri gjerman ka kërcënuar familjen e ish-ferraristit. Në qendër të kërcënimit ka qenë Mick djali 18-vjeçar i Michael Schumacher . Ai ka ndjekur gjurmët e të […]

Klik Sport

Verratti dëshiron Barcelonën

May 19, 2017 0

  Barcelona është në pritje për Marco Verrattin. Lajmi është konfirmuar nga media pranë klubit katalanas “Mundo Deportivo”, e cila nënvizon se edhe lojtari e dëshiron një transfertë në “Camp Nou” por është presidenti Nasser […]

Klik Sport

Chelsea shpallet kampion i Anglisë

May 13, 2017 0

Chelsea u shpall kampion i Anglisë dy javë para përfundimit të Premier Ligës. Fitorja 1-0 ndaj West Bromwich Albion u vendos nga goli i Batshuayi në minutën e 82-të. Trajneri italian Antonio Conte festoi si […]

Klik Politik

Klik Politik

Maqedonia në prag lufte civile

April 27, 2017 0

Shqiptari Talat Xhaferi është zgjedhur kryetar i Parlamentit të Maqedonisë me votat e deputetëve të LSDM, BDI dhe Aleanca për Shqiptarët. Ai është zgjedhur kryeparlamentar i Maqedonisë në një senacë tejet të tensionuar, pasi partia […]

Klik Politik

Bosh! Nga Ylli Manjani

April 20, 2017 0

Bosh… Të gjithë po ikin! Me fëmijë e katandi. Po ikin… ku? Kudo vetëm jo këtu! Ikin… Urrejtje për vendin? Ndoshta! E sigurtë është që politika, ajo që drejton vendin nuk bën! Ka vetëm sherr […]

Klik Politik

Enver Hoxha ka vdekur por modeli i tij jeton tek Rama

April 13, 2017 0

Artur Zheji /360grade.al Ishte si sot, një ditë me diell, edhe 11 prilli i vitit 1985. Në Akademinë e Arteve, në sallën e madhe të koncerteve, organizata e partisë së shkollës, kishte mbledhur të gjithë, studentë dhe pedagogë. Na u komunikua zyrtarisht “lajmi i hidhur”, […]

Klik Politik

Rama bie me këmbët e veta për urën e Bunës

April 8, 2017 0

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi e ka nxjerrë blof kryeministrin Edi Rama, i cili e akuzoi sot për shkatërrimin e urës mbi Bunë. “Kjo është Ura e Bunës dhe i lutem çdo shkodrani që e […]